Minyak penapis LF16015
2018Pada 4 Julai

Minyak penapis JX0818

OEM No.JX0818
Jenis penapisPenapis minyak
Diameter luaran93.5mm
tinggi208mm
Saiz benang1-12UNF-2B
Penapis minyak untuk kenderaan
BOMAG
CATERPILAR
DEUTZ ENGINE
DONGFENG COMM. KENDERAAN
FAWDE
SANY
SINOTRUK
VOLVO
XCMG
Zoomlion
Menapis Cross Rujukan
BOMAG05710634
CATERPILAR081-4661
DEUTZ1901919
SANYB222100000011
VOLVO3831236
SINOTRUKVG61000070005
MANNW962
WIX51820

Tinggalkan pesanan

alamat e-mel anda tidak akan diterbitkan. Ruangan yang diperlukan ditanda *